دریافت<دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشافات دانش>

پاورپوینت داده کاوی,پاورپوینت اکتشافات دانش,داده کاوی,اکتشافات دانش دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشافات دانش این فایل درباره ی دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشافات دانش. می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات فایل
نوع فایل: powerpoint


تعداد اسلاید: ۲۷

مقدمه:


امروزه با گسترش سيستم های پايگاهي و حجم بالای داده های ذخيره شده در اين سيستم ها، نياز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخيره شده پردازش کرد و اطلاعات حاصل از اين پردازش را در اختيار کاربران قرار داد.


با استفاده ار پرسش های ساده در SQL و ابزارهای گوناگون گزارش گيری معمولی، می توان اطلاعاتی را در اختيار کاربران قرار داد تا بتوانند به نتيجه گيری در مورد داده ها و روابط منطقی ميان آنها بپردازند.


وقتي که حجم داده ها بالا باشد، کاربران هر چند زبر دست و با تجربه باشند نمی توانند الگوهای مفيد را در ميان حجم انبوه داده ها تشخيص دهند و يا اگر قادر به اين کار هم باشند، هزينه عمليات از نظر نيروی انسانی و مادی بسيار بالا است.


از سوی ديگر کاربران معمولا فرضيه ای را مطرح می کنند و سپس بر اساس گزارشات مشاهده شده به اثبات يا رد فرضيه می پردازند، در حالی که امروزه نياز به روشهايی است که اصطلاحا به کشف دانش بپردازند يعنی با کمترين دخالت کاربر و به صورت خودکار الگوها و رابطه های منطقی را بيان نمايند.


داده کاوی يکی از مهمترين اين روشها است که به وسيله آن الگوهای مفيد در داده ها با حداقل دخالت کاربران شناخته می شوند و اطلاعاتی را در اختيار کاربران و تحليل گران قرار می دهند تا براساس آنها تصميمات مهم و حياتی در سازمانها اتخاذ شوند.


فروشگاه فایل ایرانیان

مطالب دیگر:
🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق معیار و شرایط دبیری🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق معلولیت🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مذاكره🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت مالی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش های چندگان🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی و مثبت اندیشی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازه طلاق🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق پذیرش مسئولیت دولت در جبران خسارت🔍مدیریت اخلاق در سازمان🔍اطلاعات کامل در مورد اسمبلی رایانه🔍خلاصه کتاب آینده مدیریت 71 ص🔍تحقیق و بررسی ترمودینامیک🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مالكیت و حاكمیت شركتی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی ابعاد و انواع تعد سازمانی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق روابط و تأثیر آن‌ها بر پیشرفت تحصیلی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق سرمایه🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فرسودگی شغلی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فرار دختران🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملكرد شغلی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عزت نفس سازمانی🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عامل های بزرگ شخصیت🔍پاورپوینت روش اندازه‏ گیری اوره و ازت آمونیاكی در خوراك دام و طیور🔍پاورپوینت استفاده از ارزیابی مدفوع برای کمک به تغذیه گاوهای شیرده🔍پاورپوینت گاوهای بومی ایران و نژادهای شیری جهان