دریافت<دانلود پاورپوینت شبکه بی سیم و مبایل>

دانلود پاورپوینت شبکه بی سیم دانلود پاورپوینت شبکه بی سیم و مبایل این فایل درباره ی دانلود پاورپوینت شبکه بی سیم و مبایل. می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات فایل
نوع فایل: powerpoint


تعداد اسلایدها: ۱۳

چکیده:


تلفن­های همراه با قرار گرفتن در این مناطق می­توانند از خدمات شبکه­ای استفاده کنند. شبکه­های بی­سیم در محدوده ی شخصی برای انتقال اطلاعات در فاصله­های نسبتآ کوتاه در حدود 10 متر استفاده می­شوند و به تجهیزات زیر ساختی کمی دارد و یا اصلآ به چنین تجهیزاتی نیاز ندارد. شركت­هاي بزرگ و معتبري همچون مايكروسافت، اينتل سيسكو واي بي با شعار کنترل بی­سیم آسان و با هدف ایجاد ارتباط بی­سیم با اطمینان، با قیمت پایین و مصرف توان کم برای کاربرد­های کنترلی بر طبق استاندارد­های جهانی به شدت مشغول كار بر روي تكنولوژي wifi هستند. . شبکه­های تلفن همراه شبکه­هایی هستند که در آنها برجهای رادیویی، منطقه­ای را بوسیله­ی امواج رادیویی تحت پوشش قرار می­دهندفروشگاه فایل ایرانیانمطالب دیگر:
تحقیق خلاقیتتحقیق قانون مجازات اسلامي دياتتحقیق تحلیل کامل ازدواج از کودکی تا عشقتحقیق افت تحصيلي در دانشگاههاتحقیق آموزش پيش دبستانيتحقیق افزايش رضايت شغلي معلمانتحقیق ازدواج و موانع پيش روتحقیق جنگ و نبرد قادسيهتحقیق سكولاريسم و‌ آسيب‌ شناسي فرهنگي و اجتماعي نسل‌ هاتحقیق بررسي تأثير آموزش مهارت هاي زندگي بر سلامت روان و منبع كنترل نوجوانانتحقیق بلوغ تولد ديگرتحقیق تهاجم فرهنگي وآثارآن بر جامعه امروزيتحقیق تحلیل انقلاب 57تحقیق حجاب و نقش آن در جامعهتحقیق شرايط ازدواج و عقدتحقیق ريشه ضرب المثل هاي ايرانيتحقیق فلسفه تنظيم خانوادهتحقیق جامعه شيعه در مدينهتحقیق نقش خانواده در جامعه امروزيتحقیق چارچوب نظري ارتقاء زندگي عشايرتحقیق ساختار سازمان ملل و نقش آن در مسايل مختلف جهانتحقیق آموزش براي همهتحقیق انجمن اسلامي دانشجويانتحقیق بازرسي فنيتحقیق شيوه های نوين در آموزش عالی