دریافت<حدیث کساء با اعراب کورل 12 و EPS>

حدیث کساء با اعراب کورل 12 و EPS این فایل درباره ی حدیث کساء با اعراب کورل 12 و EPS. می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قابل برش و حکاکی توسط لیزر . برداری و دارای قابلیت بزرگنمایی بدون افت کیفیت . با فونت Adobe Arabic همراه با اعراب . متن عربی بدون ترجمه فارسی . مناسب برای حکاکی لیزر برای تابلو داخل منازل و یا کتیبه ایستاده برای مزار .


پیغمبر(ص ) فرمود: سوگند بدان خدائى که مرا به حق به پیامبرى برانگیخت و به رسالت و نجات دادن (خلق )برگزید که ذکر نشود این خبر (و سرگذشت ) ما در انجمن و محفلى از محافل مردم زمین که در آن گروهى از شیعیان و دوستان ما باشند جز آنکه نازل شود بر ایشان رحمت (حق ) و فرا گیرند ایشان را فرشتگان و براى آنها آمرزش خواهند تا آنگاه که از دور هم پراکنده شوند، على (که این فضیلت را شنید) فرمود: با این ترتیب به خدا سوگند ما رستگار شدیم و سوگند به پروردگار کعبه که شیعیان ما نیز رستگار شدند، دوباره پیغمبر فرمود: اى على سوگند بدانکه مرا بحق به نبوت برانگیخت و به رسالت و نجات دادن (خلق ) برگزید ذکر نشود این خبر (و سرگذشت ) ما درانجمن ومحفلى از محافل
مردم زمین که در آن گروهى از شیعیان و دوستان ما باشند و در میان آنها اندوهناکى باشد جز آنکه خدا اندوهش را برطرف کند و نه غمناکى جز آنکه خدا غمش را بگشاید و نه حاجتخواهى باشد جز آنکهخدا حاجتش را برآورد، على گفت : بدین ترتیب به خدا سوگند ما کامیاب و سعادتمند شدیم و هم چنین سوگند به پروردگار کعبه که شیعیان ما نیز رستگار شدند.


حضرت‌ آیت‌الله‌ بهجت‌ قدس‌سره برای رفع گرفتاری‌ها و شفای بیماران، به قرائت این حدیث توصیه کند و به قرائت جمعی آن، توجه خاصی داشته باشد.ایشان شب‌ها این حدیث را قرائت می‌کرد و حتی در سالیانی دورتر، افراد خانواده را گرد هم می‌آورد و به همراه ایشان حدیث کسا می‌خواند. گاهی هم در لابه‌لای کلامش به فرازهای آن روایت اشاره می‌کرد و گاهی هم صراحتاً درباره حدیث کسا سخن می‌گفت. باور ایشان این بود که امام عصر‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف به مجالس حدیث کسا توجه ویژه‌ای دارند.گاهی هم در پاسخ به شبهاتی که درباره سند این روایت مطرح می‌شد، مطالب روشن‌گری بیان می‌فرمودند؛ به‌عنوان مثال حضرت آیت‌الله بهجت‌ قدس‌سره معتقد بودند کسانی که اهل تعقل و درایت باشند و با دقت در عجایب این حدیث بنگرند، صحت این روایت را می‌یابند و دیگر نیازی به سند آن ندارند.مطالب دیگر:
🔥تحقیق اخلاق در خانواده اسلامی🔥تحقیق اخلاق سیره نبوي در مديريت🔥تحقیق اسلام در اندلس🔥تحقیق درباره اسلام🔥تحقیق ايمان وآثار آن🔥تحقیق تاثیر رواني و اجتماعي خداباوري🔥تحقیق آخرين منزلگاه ما🔥تحقیق از شهامت تا شهادت امام حسین (ع)🔥تحقیق ازدواج جوانان از نظر اسلام🔥تحقیق انگيزه هاي خداشناسي🔥تحقیق اولوالامر امامان دوازده گانه🔥تحقیق هدف تعليم و تربيت از نگاه اسلام🔥تحقیق اهل بيت نور الهى🔥تحقیق ايمان🔥تحقیق آثار روحی و جسمی نماز🔥تحقیق آداب غذا خوردن ، آشامیدن و سفر کردن در اسلام🔥تحقیق درباره رضا عباسی و مکتب او ( مکتب اصفهان )🔥تحقیق تعداد غزوات پیامبر(ص)🔥تحقیق هدف های حكومت در نهج‌البلاغه🔥تحقیق آشنایی با صنعت شیشه سازی در ایران🔥تحقیق به زبان عربی ( أثر الاسلام‌ و المسلمين‌ في‌ الأندلس‌ )🔥تحقیق تعریف بهشت از دیدگاه مختلف🔥تحقیق تحلیل جامع انسان صالح نزد خداوند🔥تحقیق قرآن و خوراکی ها🔥تحقیق پیامبر اكرم (ص) در عهدین